Corny BIG
Ještěd Event

 

 

Na počátku roku 2017 Corny spustilo TV spot - remake verze z 90.let, kde handsome guy tlačil svého brouka a na ošuntělé a stylové benzínce si doplnil energii tyčinkou Corny. A nás napadlo přetavit reklamu do reality a  pro fanoušky proto uspořádat v jednu únorovou sobotu event na Ještědu.

Sehnali jsme krásného veterána z roku 77, na sociálních sítích seznámili publikum s naší výzvou a vydali se na Ještěd domluvit vše potřebné. V den Da jsme postavili stan, připravili brouka na dráhu a nechali moderátora, ať diriguje připravenou soutěž o permanentky. A když už byli všichni na svahu, my jsme si s partou influencerů a sampling týmem dáli sólo jízdu v tlačení modrého karbioletu ke skokanským můstkům.

Udělali pár fotek, sestříhali video a vše pustili na 3 týdny do světa sociálních médií - nechali jsme publikum zasoutěžit, nyní digitální formou. Sesbírali jsme pár tisícovek likes, 1700 odpovědí na soutěžní otázky, vygenerovali miliony impresí - však to znáte, všechny ty skvělá čísla jsme mohli zase uvést klientovi v reportu. Ale hlavně pro nás, Corny bavilo, protože jsme ukázali, že reklama nebyla letos v zimě žádný fake.

Client: Hero

Agency:  brainz

Role: Account & Project Management

B17W2636B17W2636

“Dostali jsme moment z plátna 
přímo pod vrchol Ještědu.”

Creative Direction: Jan Patawa
Account & Project Management: Lukáš Rosulek
Account Executive: Bárbora Šafaříková
Art Direction: Marc Sanderson
Photo & Video Shooting: Jan Berounský, Tomáš Nguyen
Social Media Strategy: Pavel Prouza