NEONY

WEBOVÝ DESING . KONCEPT PRO HUDEBNÍ VIDEOKLIP 

Druhý singl NEONY na nové desce Nirvana od Paulie Garanda je lehkou replikací snímku Drive o samotářském sympaťákovi, který si po nocích vydělává na hraně zákona jako řidič a přes den pracuje jako slušný kluk v autoservisu. A mezi tím vším ještě pomáhá se životem milé blonďaté mamině s malým klukem.

 

play-partplay-part

Klíčovou linkou pro webdesign je ponechat divákovi a posluchači to, na co čeká a co bylo vyrobeno - tedy extrémní chill jak jeho  oči tak uši. Minimalistická navigace (menu, play, listování, close, timeline) je laděna do neonových barev 80.let a mixuje odstíny růžové a modré, který se slévají do bílé nebo černé. Výjimkou je galerie a sekce crew, kde se navigační prvky přizpůsobují pozadí a zrcadlí 2 hlavní barvy.Textový doprovod je spíše schématický na tmavém overlay s gradientem v lince "průhledná - černá"

crew-partcrew-part
girl-partgirl-part

Copyright_ Autor konceptu není vlastníkem hudby, textu, videoklipu ani fotografií. Veškerá práva tímto zůstávají jejich vlastníkům. Konceptu webdesignu není tvořen za účelem zisku, ale jako case study.