PLAYlist

TEARS.PLEASE

.

Když se ohlídněš zpět je to emoce říznutá v čase. 20 tracků, které jsou směsicí dobrých i špatných momentů, ale vždy přináší hořko.sladký pocit, že to stálo za to. A to další bude taky a už se toho nemůžeš dočkat.

[unex_ce_button id="content_eusj0dwep,column_content_4a804ty3t" button_text_color="#ffffff" button_font="light" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#988181" button_padding="10px 15px 10px 15px" button_border_width="1px" button_border_color="#ffffff" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#000000" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#ffffff" button_border_hover_color="#ffffff" button_link="https://open.spotify.com/user/11181828114/playlist/1SKBAVUctVEC0iMf2lIIOi" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]Přehrát playlist[/ce_button]

vizualní identita & příběh

Vizuálně měl cover směrovat do hipster módu. Songy jsou mírně emo, ať už je posloucháš sám nebo ve dvou. Bylo třeba najít fotku, co má trochu pólové emoce a slečna v šatech tomu dokonale seděla. V jeden moment jsem váhal, jestli jsou na svatbě nebo pohřbu. Navíc to slunce bylo fantastické. Title "Slzy prosím" vzešel z toho bipolárního rozpoložení.

Fotku jsem barevně profiltroval v Lightroom a ve Photoshopu přidal pár efektů z hipsterského templatu. Dostala růžový paletový nádech a jemně pronikla černým coverem. Co se týka geometrických tvarů a kruhu, inspirace přišla z oblasti fotografie. Bílá tenká linka kružnice symbolizuje objektiv, focus a černá clona nechává dívce část jejího soukromí. Zatímco na bookletu je clona stažená, na CD je pohled na dívku jiný, bez fotoaparátu, clony, a je bližší. Stejný odstín je použitý i pro písmo, kde se mi líbilo použít font Metria.

Artwork-Tears-flatArtwork-Tears-flat

___________moodboard___________